Tellimisinfo

Tere hea magusasõber!

Pagaripoiste e-pood on Eesti kõige suurem ja laiema valikuga pagari- ja kondiitriäri internetis. E-poest saab tellida torte ja kringleid, küpsiseid, käsitöökomme ning kooke. Toodete pildid ja kirjeldused on illustreerivad ning ei pruugi vastata tegelikkusele. Tordid ja koogid on e-poes tavasortimendi kaaluga. Valides rippmenüüst tootele suurema kaalu kui see on vaikimisi, on tegemsit eritellimusega, see kehtib ka toodetele, mis ei asu menüüs "eritellimused". Eritellimustoodetele rakenduvad erinevad kilohinnad ning müügitingimused.

Kõiki torte ja kooke saab tellida lisaks e-poele ka vanaviisi e-maili teel (tellimine@pagaripoisid.ee) või telefonitsi, helistades 627 3700. Tellida saab kohvikutes, kontaktid leiad siit.


Tellimise tingimused

1. Kuhu me saadetisi viime ja kui palju see maksab:
Kõiki e-poes olevaid tooteid saab tellida endale lähimasse Pagaripoiste kohvikusse või Tallinnas kulleriga soovitud aadressile.

2. Tellimine e-poe kaudu:
1) Kõige lihtsam ja kiirem võimalus! Valige toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides lingile "Vaata ostukorvi".
2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Vajutage lingile "Vormista tellimus".
3) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Lisainfosse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused nt majal on fonolukk, saaja räägib ainult inglise keeles vms.
4) Valige valikmenüüst endale sobivaim Pagaripoiste kohvik või kuller, kes toob tooted soovitud aadressile (üksnes Tallinnas ja lähiümbruses).
5) Klikkides lingil "Kinnita tellimus" näete uuesti ankeedi sisu, et saaksite vajadusel teha muudatusi.
6) Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink (Swedbank, SEB, Nordea, LHV või Danske) ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

Olles teie tellimused kättesaanud, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel.
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda enam ka valmistada, teavitame teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on teil võimalus tellimus tühistada, vt tellimuse tühistamine.

3. Tellimuse täitmise tähtajad:
Kui soovite tooteid järgmiseks päevaks, siis peab tellimus olema tehtud enne kella 13.00. Kõik tellimused, mis tulevad peale kella 13.00 valmistatakse automaatselt ülejärgmiseks päevaks. Martsipanist kujude tellimus tuleb esitada vähemalt 5 päeva ette. Tartusse tuleb tellimus esitada vähemalt kaks ja Pärnusse kolm päeva ette. Tooted on kohvikus olemas tellitud päeva alguses, va Tartus ja Pärnus, kuhu tooted jõuavad lõunaks.

4. Tellimuse maksumus:
Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

Maksmiseks on mitu võimalust:
• Esitada tellimus kohvikus kohapeal ja teha seal ka ettemakse sularahas või kaardimaksena.
• Esitada tellimus telefoni teel ja maksta kohvikus.
• Sooritada ost e-poest ja maksta interneti pangalingi kaudu

NB! Kiirtellimuste täitmisel (peale kella 13.00) lisandub tellimusele 20%-line hinnalisa.

NB! Erikujulistele tortidele (olenevalt toote kujunduse keerukusest) kehtib erihinnakiri. Täpsema info saamiseks pöörduda tellimine@pagaripoisid.ee

5. Tellimine telefoni teel:
Valige Pagaripoiste esinduste seast endale lähim ja sobivaim kohvik ning esitage tellimus vastava kohviku numbril. Kohvikute kontaktid leiad siit. Tellimuse vastuvõtjale võite edastada kodulehel näidatud tootekoodi, kirjelduse või kirjeldada ise, millist toodet soovite. Kui soovite, et lisame tordile nime või teksti, siis palume teil tekst/nimi saata meile e-maili teel.

6. Tellimine e-maili teel:
Esitage oma tellimus aadressile tellimine@pagaripoisid.ee. Kui tellimus on vastuvõetud, saadetakse teile tellimuse kinnitus e-maili teel koos arvega tagasi. Seejärel saate antud summa maksta ülekandega Pagaripoisid OÜ kontole EE681700017002833190 Nordea Pank, EE672200221024818332 SEB, EE413300332104220001 Danske Pank või EE672200221024818332 Swedbank, maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja arve number. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

7. Fotoga tordid:
Fotoga tortide tellimisel tuleb saata fotofail e-mailiga või üleslaadida e-poes tordi tellimisel. Foto fail peab olema vähemalt 800 KB, et pilt tuleks kvaliteetne. Kui foto fail on väike, siis jääb logo, pilt vms kujutis tordil udune.

8. Tekstiga/nimega tordid:
Et vältida vigu tordile kirjutatud nimes või tekstis, palume tekstiga/nimega tortide tellimisel saata tekst e-mailiga või kirjutada e-poes tordi tellimisel vastavasse lahtrisse.

9. Tellimuse tühistamine:
Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada ja 5 tööpäeva jooksul raha tagasi saada. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui kättetoimetamise päevale eelneval päeval kell 12.00, helistades Pagaripoisid OÜ-sse tel. 627 3700. Eritellimuste puhul saab tellimust tühistada mitte hiljem kui kaks päeva enne kättetoimetamise päeva. Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saaja poolt edastatud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saaja. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

10. Turvalisus:
Kliendiinfo on rangelt konfidentsiaalne ja ei kuulu avalikustamiseks kolmandatele osapooltele.

11. Kliendikaart ja kliendikaardi tingimused
a) Pagaripoiste kliendikaart annab soodustust 5% Pagaripoiste kohvikutes ja e-poes.
b) Kaardiomaniku sünnipäeval soodustus 10% 3 päeva enne ja 3 päeva pärast, kokku 7 päeva.
c) Kliendikaarti saab taotelda ainult Pagaripoiste kohvikutes. Kliendikaart on seotud ID-kaardiga.
d) Soodustuse saamiseks tuleb ID-kaart esitada enne maksmist.
e) Pagaripoistel on õigus kliendikaardi tingimusi ette teatamata muuta.
f) ID-kaarti saab kliendikaardina kasutada lisaks kohvikutele ka e-poes.