Meist

Pagaripoisid pakub suurt valikut käsitööna valmistatud pagari- ja kondiitritooteid. Meie valikus on enam kui 300 erinevat torti, kringlit, kooki, saiakest ja käsitöökommi.

Pagaripoiste klientide suured lemmikud on eritellimusel valmivad  tähtpäevatordid ja kringlid. Meie tordimeistrid teevad eritellimustorte suure rõõmuga, pakkudes laste sünnipäevatorte, koolide ja lasteaedade lõputorte, mistahes torte ettevõtete tähtpäevadeks, isiklikeks sündmusteks ja pulmatorte. Valikuliselt saab tortidele lisada logosid, fotosid, tekste ja muid kaunistusi.

Torte ja kringleid saab tellida just sulle sobiva suuruse ja kaaluga.

Oleme arendamas uut tootekategooriat, milleks on erinevad peolaua tooted. Edaspidi leiab Pagaripoiste e-poe ettetellimise valikust erinevaid liha- ja kalavaagnaid, palju soolaseid suupisteid ja salateid. Võileivatorid on meie tootevalikus olnud juba aastaid, nüüd on suupistete valik veelgi laienenud. 

Suupistevaagnad on kiirel ajal hea abiline. Telli ja su peolaud ongi valmis. Kõik peolaua suupisted pakitakse kaantega suletud vaagnatesse, nii on mugav neid transportida.  

Pagaripoisid on Eesti pagari- ka kondiitrifirma, mis alustas tegevust 1995. aastal. Meie tootevalikut on võimalik leida suurematest kauplustest üle Eesti, külastades meie kohvikuid Tallinnas, Tartus ja Pärnus või teha ost e-poe kaudu.