Tellimisinfo

Pagaripoiste e-pood on suure valikuga pagari- ja kondiitriäri internetis. Täidame su tellimuse 2 päeva jooksul. 

E-poest saab tellida eritellimusena valmivaid isikupäraseid torte, kringleidkooke, küpsiseid, saiakesi ning käsitöökomme. Samuti on meie e-poest võimalik tellida erinevaid peolaua suupisteid. Kuna meie tooted valmivad käsitööna, on toodete pildid ja kirjeldused illustreerivad ning ei pruugi alati vastata tegelikkusele.  

Kõiki torte ja kooke saab tellida lisaks e-poele ka e-maili teel tellimine@pagaripoisid.ee Tellida saab ka kohvikutes, kontaktid leiad siit.

Tellimise tingimused

1. Kuhu me saadetisi viime ja kui palju see maksab:
Kõiki e-poe tooteid saab tellida Pagaripoiste kohvikutesse Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Tartu lähiümbruses saab meie kaupu tellida kulleriga soovitud aadressile. Tellimuse, mille maksumus on 50 EUR või suurem ja mis on tellitud ühele aadressile, toome Tallinna linna piires kohale tasuta. See soodustus ei kehti Harjumaal.

Täpsem info ja tingimused tellimine@pagaripoisid.ee 

2. Tellimine e-poe kaudu:
1) Valige toode, mida soovite osta ja saata. Klikkides pildile avaneb suurem pilt ja kirjeldus. Kui soovite kauba lisada ostukorvi, klikkige lingile "Lisa ostukorvi". Oma ostukorvi sisu saate vaadata klikkides ülemisel menüül asuvale kandekoti sümbolile. 
2) Ostukorvis kontrollige, kas kõik teie soovitud tooted on nimekirjas. Seejärel saate valida tarnetingimuse. Valige valikmenüüst endale sobivaim Pagaripoiste kohvik või kuller, kes toob tooted soovitud aadressile (Tallinnas, Harjumaal, Tartus ja Tartu lähiümbruses). Tellimusi saab vormistada ainult nendel kellaaegadel, mis on e-poe tellimuse rippmenüüs. 

3) Olge tellimuse vormistamisel tähelepanelik, sest meile edastatava info täpsusest ja õigsusest sõltub Teie poolt ostetud toodete kiire ja häireteta kohaletoimetamine. Kommentaaridesse võite soovi korral lisada võimalikud täpsustused nt majal on fonolukk, saaja räägib ainult inglise keeles vms. 
4) Lisades oma isikuandmed ning nõustudes tellimisinfoga, klikka lingile „Vali maksemeetod“ ja saate suududa teile sobivasse panka makset sooritama.

5) Makse sooritamiseks valige endale sobivaim pangalink (Swedbank, SEB, LHV või CoopPank) ja kui olete makse sooritanud, vajutage kindlasti nuppu "TAGASI KAUPMEHE JUURDE" - see annab meile teada, et olete makse sooritanud ja teie tellimus läheb töösse.

Olles teie tellimused kätte saanud, saadame kinnituse teie e-posti aadressile. Kui ilmneb vajadus millegi täpsustamiseks, võetakse teiega ühendust telefoni või e-posti teel. 
Kui juhtub, et meil ei ole parasjagu olemas teie soovitud toodet ja me ei jõua seda valmistada, teavitame teid sellest enne saadetise teele panemist. Kindlasti leiame teile sobiva asendustoote. Kui meie pakkumine ei sobi, on teil võimalus tellimus tühistada, vt tellimuse tühistamine.

3. Tellimuse täitmise tähtajad:
Tellimuse täitmise aeg on 2 päeva. Tellimus peab olema tehtud enne kella 11.00. Tartusse ja Pärnusse tehtud tellimuse täidame vastavalt vedude päevale. 
Tellimuste kättesaamise saab vormistada ainult nendel nädalapäevadel ja kellaaegadel, mis on e-poe tarneaegade rippmenüüs. Kohvikutesse tellimisel on tooted olemas tellitud päeva hommikul või lõunal, olenevalt tellimise ajast.

NB! Kiirtellimuste täitmisel (tavatingimustest erinevatel juhtudel ja  aegadel, mis ei ole nähtavad e-poe tellimuse rippmenüüs) lisandub tellimusele 20%-line hinnalisa.

Martsipanist kujude tellimus tuleb esitada vähemalt 5 päeva ette.

4. Tellimuse maksumus:
Toodete maksumus on välja toodud ostukorvis. Kui soovite saadetise kohaletoimetamist kulleriga, lisandub tellimuse maksumusele kullerteenuse tasu.

Tellimuse, mille maksumus on 50 EUR või suurem ja mis on tellitud ühele aadressile, toome Tallinna linna piires kohale tasuta. See soodustus ei kehti Harjumaal.

Sooritades ostu e-poest saad maksta interneti pangalingi kaudu.

Tellimisel e-maili, telefoni teel või kohvikus on võimalik tasuda sularahas või kaardimaksena kohapeal või ettemaksuna.

NB! Kiirtellimuste täitmisel (tavatingimustest erinevatel juhtudel ja  aegadel, mis ei ole nähtavad e-poe tellimuse rippmenüüs) lisandub tellimusele 20%-line hinnalisa.

NB! Erikujulistele tortidele ja pulmatortidele (olenevalt toote kujunduse keerukusest) kehtib erihinnakiri. Täpsema info saamiseks pöörduda: tellimine@pagaripoisid.ee

5. Tellimine e-maili teel:
Esitage oma tellimus aadressile tellimine@pagaripoisid.ee Kui tellimus on vastu võetud, saadetakse teile tellimuse kinnitus e-mailile koos arvega tagasi. Seejärel saate antud summa maksta ülekandega Pagaripoisid OÜ kontole EE681700017002833190 Luminor;  EE871010022010177001 SEB, EE672200221024818332 Swedbank, EE424204278609708900 Coop Pank või LHV Pank EE227700771000577985, maksekorralduse selgitusse lisada saaja nimi ja arve number. Tellimus võetakse töösse pärast ülekande laekumist.

6. Fotoga tordid:
Fotoga tortide tellimisel tuleb saata fotofail e-mailiga või üles laadida e-poes tordi tellimisel. Foto fail peab olema vähemalt 800 KB, et pilt tuleks kvaliteetne. Teie valitud pilt prinditakse suhkurst lehele, mis koos teiste kaunistustega tordile sobitatakse. Tordi võib tellida näidisel oleva fotoga või enda valitud pildiga, mis tuleb siis üles laadida. Lubatud on .jpg .jpeg .png ja .gif formaadis failid. Kui foto fail on väike, siis jääb logo, pilt vms kujutis tordil udune.

7. Tekstiga/nimega tordid:
Et vältida vigu tordile kirjutatud nimes või tekstis, palume tekstiga/nimega tortide tellimisel saata tekst e-mailiga või kirjutada e-poes tordi tellimisel vastavasse lahtrisse.

 9. Tellimuse tühistamine:
Teil on õigus enne tellimuse kohaletoimetamist oma tellimus tühistada, raha tagastame esimesel võimalusel. Tellimust saab tühistada ainult tööpäeviti ja mitte hiljem kui 2 päeva enne kättetoimetamise päeva kell 12.00, saates kirja tellimine@pagaripoisid.ee   Hiljem laekunud tellimuse tühistamise avaldused ei kuulu rahuldamisele.

Kui saadetis ei jõua adressaadini saaja poolt edastatud info puudulikkuse tõttu, vastutab saadetise eest saaja. Et saaksime võimalike probleemide korral teiega ühendust võtta, täitke palun kindlasti oma kontaktandmete lahter.

10. Pretensioonide esitamine: 
Teil on õigus tellimuse puuduse ilmnemisel pöörduda Pagaripoiste e-poe poole, saates kirja tellimine@pagaripoisid.ee  Kirjale palume lisada arve või tellimuse kinnitus, mille alusel kauba ostu eest tasuti. 

11. Kliendikaart ja kliendikaardi tingimused:
a) Pagaripoiste kliendikaart annab soodustust 5% Pagaripoiste kohvikutes ja e-poes.
b) Kaardiomaniku sünnipäeval soodustus 10% 3 päeva enne ja 3 päeva pärast, kokku 7 päeva. 
c) Kliendikaarti saab taotleda ainult Pagaripoiste kohvikutes. Kliendikaart on seotud ID-kaardiga. 
d) Soodustuse saamiseks tuleb ID-kaart esitada enne maksmist. 
e) Pagaripoistel on õigus kliendikaardi tingimusi ette teatamata muuta.
f) ID-kaarti saab kliendikaardina kasutada lisaks kohvikutele ka e-poes.